Tel.: 668 867 665   | e-mail.: biuro@dsnj.pl

 


DOM SENIORA NAD  JEZIOREM

O NAS

Dom Seniora nad Jeziorem powstał z myślą o spokojnej i szczęśliwej starości. Pragniemy aby w naszym domu panowała ciepła i przyjazna atmosfera, tak by nasi pensjonariusze czuli się nim dobrze i bezpiecznie. Zależy nam na stworzeniu komfortowych warunków dla Państwa najbliższych. Zamieszkującym u nas pensjonariuszom zapewniamy profesjonalną, całodobową opiekę wykwalifikowanego personelu, opiekę lekarską oraz rehabilitację. Organizujemy szereg zajęć aktywizujących Państwa bliskich: terapię zajęciową, spacery, wspólne spędzanie czasu.

 

DOM

Nasz dom seniora zajmuje powierzchnię 1800 m2. Pokoje naszych gości umieszczone są na trzech piętrach budynku, który został zaprojektowany bez barier architektonicznych. Nowoczesny budynek wyposażony jest w windę, systemy wczesnego wykrywania pożaru, system przywoławczy oraz medialny. Przestronne korytarze oraz szerokie drzwi ułatwiają poruszanie się po obiekcie.

Obszerne pokoje z łazienkami są w pełni dostosowane do potrzeb osób starszych lub niepełnosprawnych (osobom leżącym zapewniamy łóżka specjalistyczne).  Każdy z pokoi ma oddzielny balkon z widokiem na sosnowy las. Standardowo wyposażone są w szafę, łóżko, stolik nocny, stół z krzesłami lub fotele, TV i internet. Aby Państwa bliscy czuli się u nas bardziej komfortowo jesteśmy otwarci na propozycje zmiany wystroju pokoju.

Na terenie naszego domu znajduje się stołówka, pokój dzienny, sala rehabilitacyjna oraz gabinet pielęgniarski

 

OKOLICA

Dom Seniora nad Jeziorem położony jest w obszarze Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego. Urokliwość tego miejsca tworzy malownicze położenie pośród łąk i lasów, jak również bezpośrednie sąsiedztwo Jeziora Lucieńskiego. Na terenie obiektu znajdują się stawy rybne, sad owocowy, ogródki do uprawy warzyw, ścieżki zdrowia oraz dostęp do jeziora.  Duża posiadłość z tak zróżnicowanym terenem zapewnia zarówno ciszę i spokój, jak i wiele atrakcji dla miłośników natury, wędkowania i spacerów. Dom Seniora nad Jeziorem oddalony jest od Warszawy 120 km, od Łodzi natomiast jedyne 80 km.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.